Klucz udarowy 750 NM, kpl z akumulatorem 4ah, bmc 20V aq-one ROOKS

Klucz udarowy 750 NM, kpl z akumulatorem 4ah, bmc 20V aq-one ROOKS

1 090.03zł
netto: 886.20zł
Producent: ROOKS
Kod produktu: OK 03.4317
Dostępność: 1

Przegląd

Opis produktuKlucz udarowy ROOKS przeznaczony jest do profesjonalnych prac w serwisie samochodowym, mechanicznym oraz do pra...

Opis produktu

Klucz udarowy ROOKS przeznaczony jest do profesjonalnych prac w serwisie samochodowym, mechanicznym oraz do prac stolarskich i ciesielskich, które wymagają wkręcania długich kotw, śrub i wkrętów.

Jest to doskonałe narzędzie o ogromnym momencie obrotowym, które jednocześnie posiada niską wagę i zwartą, solidną konstrukcję. Głowica klucza wykonana jest z duraluminium, posiada strefy wzmocnione we wszystkich newralgicznych miejscach i dzięki temu klucz zachowuje się stabilnie podczas intensywnej pracy. Kompozytowa obudowa posiada miękkie, ergonomiczne strefy z kauczukowej gumy oraz perfekcyjnie zaprojektowane systemy chłodzenia silnika. Dzięki temu klucz może działać długo i sprawnie w systemie 60/40.

Narzędzie posiada 3 prędkości obrotowe, obroty prawe i lewe oraz lampkę LED, do oświetlenia miejsca pracy. Moment obrotowy to aż 750 Nm, przy niewielkiej wadze 2,5kg. Podczas odkręcania można zastosować system BRAKE który oszczędza gwinty odkręcanych śrub i zatrzymuje silnik w momencie zluzowania śruby. Ponowne naciśniecie włącznika umożliwia bezpieczne wykręcenie śruby. System ten można wyłączyć a urządzenie zapamiętuje nasz ostatni wybór.

Klucz jest narzędziem z systemu 20V AQ-ONE, który umożliwia wykorzystanie tych samych akumulatorów do napędu różnych urządzeń. 

Produkt jest dostępny w zestawie z jedną baterią i ładowarką.

Narzędzia serii 20V AQ-ONE posiadają mocne silniki bezszczotkowe, napięcie 20V oraz skuteczne zabezpieczenia przeciążeniowe ukryte w akumulatorach. Akumulatory są częściami eksploatacyjnymi. Akumulator wytrzymuje około 500 cykli ładowania po czym należy go wymienić na nowy. Akumulator posiada 12 miesięczną gwarancję producenta. Wszystkie narzędzia systemu 20V AQ-ONE objęte są gwarancją Door to Door.

CE / 20V AQ-ONE / 1/2" / 750 Nm / 3 SPEED / BRAKE SYSTEM / LED LAMP / IMPACT / BRUSHLESS / POWER DISPLAY / LION 4 AH / QUICK CHARGER /

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra