KATALOGI FIRM

KATALOGI FIRM

 

DOSTĘPNE KATALOGI:

CONDOR Werkzeug to ręczne i pneumatyczne narzędzia kierowane do serwisów samochodowych. Specjalistyczna i szeroka oferta wyróżnia tą markę na rynku. Narzędzia CONDOR charakteryzują się dobrym poziomem jakości oraz dobrą ceną, co powoduje, że serwisy często korzystają z oferty CONDOR.

CONDOR_WERKZEUG

 

Narzędzia BOXO są trwałe i wytrzymałe, przeznaczone do pracy w najcięższych warunkach serwisowych i w przemyśle. Charakteryzują się wysoką klasą materiałów użytych do produkcji.

Marka ATOM, jest przeznaczona do intensywnych prac w serwisie mechanicznym. Jest to ekonomiczna propozycja marki BOXO, którą docenił serwis w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Oferta handlowa BOXO zawiera:
wózki warsztatowe z wyposażeniem
meble warsztatowe (stoły, szafki, specjalistyczne tablice perforowane),
zestawy narzędziowe,
zestawy kluczy, wkrętaków, szczypiec
narzędzia pneumatyczne,
Wózki narzędziowe marko BOXO zostały stworzone przede wszystkim dla potrzeb profesjonalnych serwisów samochodowych i mechanicznych.

BOXO2012-2013

Narzędzia ogólno-mechaniczne, klucze płaskie oraz nasadowe, klucze dynamometryczne, wkrętaki, szczypce.

PROXXON Industrial ? to niezawodne narzędzia ręczne i klucze przeznaczone do prac nie tylko w warunkach domowych, lecz przede wszystkim do profesjonalnych zastosowań.

PROXXON to marka bardzo dobrze postrzegana na naszym rynku. Narzędzia PROXXON produkowane są w jednej z największy fabryk narzędzi ręcznych na świecie, z zachowaniem najnowszych technologii. Firma na swoja dobrą markę pracuje poprzez politykę jakości swoich wyrobów. Klucze PROXXON spełniają najwyższe normy DIN/ISO. W firmie trwają ciągłe prace, mające na celu zwiększenie wytrzymałości kluczy i nasadek oraz optymalizację konstrukcji, które będą mogły przenosić jeszcze większe siły, przy zachowaniu nienaruszonych krawędzi, kantów. Podstawowym składnikiem przy wyrobie wszystkich elementów jest stal CrV 31 CrV3 z wysoką zawartością związków węgla, dla zwiększenia twardości wykonywanych elementów. Serce każdego zestawu, czyli grzechotka wykonywana jest z jednolitego elementu (bez spawania) z dużą ilością zębów jednocześnie zazębiających się, umożliwiając przenoszenie ekstremalnych momentów.

PROXXON

Kamasa Tools - szeroka oferta narzędzi dla serwisów samochodowych.

Profesjonalni mechanicy rozumieją to zagadnienie. Funkcjonalne i łatwe w obsłudze narzędzia ułatwiają pracę i nie są podatne na zużycie lub uszkodzenia. Wraz ze wzrostem efektywności usług i napraw, obniżają się koszty i wzrasta zadowolenie klientów. Codzienne rozwiązywanie problemów ? za pomocą narzędzi firmy Kamasa Tools.

Pełna oferta KAMASA dostępna jest na zamówienie poprzez formularz kontaktowy. Czas oczekiwania od 2 do 14 dni.

Chicago Pneumatic to najbardziej renomowana marka narzędzi pneumatycznych dla przemysłu i serwisu. Producent ma w swojej ofercie same sprawdzone i niezawodne konstrukcje kluczy pneumatycznych i udarowych, wkrętaków, wiertarek, młotów, nitownic i innych urządzeń, które są wzorem dla wielu innych producentów na całym świecie.

Austriacka marka narzędzi specjalistycznych do urwanych świec żarowych i wtryskiwaczy.

Marka Pichler to światowy lider w dziedzinie konstruowania i produkcji narzędzi specjalistycznych do wyciągania świec żarowych i wtryskiwaczy. Narzędzia Pichler skonstruowane są tak, aby wyciągnąć zerwaną świecę żarową i zapieczony wtryskiwacz bez konieczności drogiego i czasochłonnego demontażu głowicy silnika.

Pichler konstruuje i produkuje narzędzia w Austrii z najlepszych materiałów i dostosowuje je do najnowszych silników produkowanych przez współczesne koncerny motoryzacyjne. Pichler nie kopiuje innych rozwiązań tylko opracowuje swoje! Każdy nowy silnik już w momencie pojawienia się jego pierwszych egzemplarzy na rynku ma swoje, dedykowane narzędzia w marce Pichler.

Zapraszamy wszystkie specjalistyczne serwisy silników diesla do korzystania z technologii Pichlera.

PICHLER

 

 

 Narzędzia dla motoryzacji, mechaniczne, elektroniczne. Bardzo szeroka oraz innowacyjna oferta narzędzi na najwyższym poziomie. Przeznaczenie: przemysł oraz serwis.

 FACOM_AKCJA2012

 

Wallmek ? ściągacze hydrauliczne udarowe. To jedyne na świecie połączenie dwóch technologii wyprasowywania sworzni, czopów, łożysk i silent-bloków, polegające na zwiększeniu nacisku siłownika hydraulicznego poprzez użycie udaru. Wallmek skonstruował narzędzia które dwa a nawet trzykrotnie zwiększają nacisk a dzięki niewielkim wymiarom i małej masie ? efektywność pracy rośnie nawet pięciokrotnie!

Narzędzia Wallmek wykonane są z najlepszej szwedzkiej stali i łączą w sobie małe gabaryty, niewielką masę, ogromną siłę nacisku, zwielokrotnioną udarem (w sumie to ponad 80 ton) oraz szerokie zastosowanie i dużą efektywność pracy przy różnych modelach samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, przy maszynach przemysłowych i koparkach. Wallmek dzięki innowacyjnemu podejściu do konstrukcji siłowych stworzył narzędzia bardzo uniwersalne ? to znaczy o szerokich możliwościach zastosowania. Dzięki temu narzędzia Wallmek są również ekonomiczne. Przy jednakowych wydatkach na Wallmeka i na podobne, konkurencyjne produkty ? Wallmekiem można wykonać 5 razy więcej usług. Do tego sporo można oszczędzić na czasie pracy oraz na zaangażowaniu mechaników. Do pracy Wallmekiem wystarczy tylko jedna osoba, która w ok 40 minut wyprasuje czop główny zwrotnicy w samochodach ciężarowych (np. MAN TGS).

Zapraszamy ? zainteresujcie się tym, co pozwala samemu wykonać rzeczy do tej pory nieosiągalne.

WALLMEK

 

 

 

Brak produktów w tej kategorii.