NARZĘDZIA DO UKŁADU HAMULCOWEGO

NARZĘDZIA DO UKŁADU HAMULCOWEGO

NARZĘDZIA DO UKŁADU HAMULCOWEGO Urządzenie próżniowe do odpowietrzania systemów ABS

Zestaw do tłoczków hamulcowych

Zestaw uniwersalnych adapterów do klocków hamulcowych

Zestaw specjalnych kluczy do śrub odpowietrznika hamulców

Szczypce do śrub przewodów hamulcowych

Szybki podgląd
(0)

Zestaw zatyczek do przewodów hamulcowych, 5 cz ROOKS

137.76zł

 Zestaw zatyczek do przewodów hamulcowych, 5 cz ROOKSCHARAKTERYSTYKA PRODUKTUZatyczki serwisowe służą do blokowania wypływu płynów eksploatacyjnych z przewodów hamulcowych i hydraulicznych oraz przewodów klimatyzacyjnych napełnionych płynem hamulcowym, olejem hydraulicznym lub inną cieczą z systemów samochodowych. Zatyczki posiadają ramę z pla..

Szybki podgląd
(0)

Zestaw uniwersalnych adapterów do klocków hamulcowych z 2 i 3 pinami, 2 części BMW VAG PSA TRIUMF PROFESSIONAL

658.48zł

 Zestaw uniwersalnych adapterów do klocków hamulcowych z 2 i 3 pinami BMW VAG PSA TRIUMFadapter samoregulujący optymalny do wszystkich modeli aut.wejście standard..

2 - 3 Dni
Szybki podgląd
(0)

Zestaw specjalnych kluczy do śrub odpowietrznika hamulców, 5 - częściowy TRIUMF PROFESSIONAL

155.52zł

Zestaw specjalnych kluczy do śrub odpowietrznika hamulców, 5 - częściowy..

Szybki podgląd
(0)

Zestaw narzędzi serwisowych do czujników TPMS, 10 cz LASER

1 301.83zł

Narzędzia serwisowe do czujników TPMS, 10 części LASERCHARAKTERYSTYKA PRODUKTUPełny zestaw narzędzi serwisowych do zaworów i czujników TPMS. Zestaw umożliwia prawidłowy i bezpieczny demontaż czujników oraz prawidłowy i bezpieczny montaż, z zachowaniem odpowiedniego momentu dokręcania zaworów (wg zaleceń producenta od 0,4 do 10 Nm).W skład zestawu w..

Szybki podgląd
(0)

Zestaw naprawczy do śrub odpowietrzających hamulce TRIUMF PROFESSIONAL

472.06zł

Zestaw naprawczy do śrub odpowietrzających hamulce TRIUMF Zestaw przeznaczony jest do naprawy uszkodzonych śrub odpowietrzających, zacisku hamulcowego . Zawiera wiertła, frezy, nawiertaki, klej i zapasowe śruby odpowietrzające (kombinacja mosiądzu i żelaza - zapobiega to utlenianiu i zapieczeniu śruby). Dostarczamy w walizce z PCV wraz z instrukcją..

Szybki podgląd
(0)

Urządzenie próżniowe do odpowietrzania systemów ABS, pojemnik 5 l TRIUMF

2 055.00zł

Urządzenie próżniowe do odpowietrzania systemów ABS, pojemnik 5 lUrządzenie służy do odpowietrzania i wymiany płynu hamulcowego w nowych układach hamulcowych z ABS. Podłącza się do zbiorniczka i pod ciśnieniem płyn jest wtłaczany do układu. Zestaw zawiera różne adaptery pasujące do większości zbiorniczków płynu hamulcowego w samochodach...

Szybki podgląd
(0)

Uniwersalny zestaw do tłoczków hamulcowych, 40 - częściowy TRIUMF PROFESSIONAL

775.60zł

 Uniwersalny zestaw do tłoczków hamulcowych, 40 - częściowy TRIUMF PROFESSIONAL Zestaw zawiera lewo i prawo - skrętny rozpierak, wybijaki, klucze imbusowe 6 i 7 mm, 5 - kątne nasadki 14 i 19 mm, trójkątną nasadkę trzpieniową, wazelinę techniczną i 30 adapterów. Pozwala na rozpieranie wciskanych i wkręcanych tłoczków hamulcowych przy wymia..

Szybki podgląd
(0)

Szczypce do śrub przewodów hamulcowych KNIPEX

205.27zł

 Szczypce do nakrętek i śrób z łbem od 10 do 32 mm. Samozaciskowe od 17 do 32 mm, są w stanie zastąpić cały komplet kluczy. Nadają się do nakrętek skorodowanych lub uszkodzonych. Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt...

Szybki podgląd
(0)

Przyrząd do zarabiania przewodów, hydrauliczny

2 411.00zł

Do zarabiania kołnierzy przewodów hamulcowych, hydraulicznych, klimatyzacji. Przyrząd zawiera różne rozmiary matryc. Oszczędza czas naprawy, bardzo prosty w użyciu. Zestawie zawiera: formy proste: 4,75 mm, 5 mm, 6 mm formy odgięte: 45 stopni podwójnie 1/4" złączka typu push-connect: 1/4"..

Szybki podgląd
(0)

Przyrząd do zarabiania przewodów 4.75 mm

338.00zł

Przyrząd do zarabiania przewodów 4.75 mmSłuży do kielichowania przewodów i rurek miedzianych przy zarabianiu końcówek niezbędnych do połączenia tych przewodów w układzie hamulcowym do przewodów o średnicy 4.75 mm (3/16") bardzo łatwy w użyciu do pracy wymagane klucze 10 i 17 mm..

Szybki podgląd
(0)

Przyrząd do odpowietrzania układu hamulcowego i ABS TRIUMF PROFESSIONAL

1 044.44zł

Przyrząd do odpowietrzania układu hamulcowego i ABS TRIUMF PROFESSIONALNadaje się również do pojazdów z ABS (wybrane modele). Pojemność pojemnika 1l. Zestaw zawiera: odsysarkę metrowy, silikonowy przewód z uniwersalną, gumową końcówką pasującą do większości śrub odpowietrzających pojemnik do uzupełniania płynu hamulcowego w zbiorniczku Podciśnien..

Szybki podgląd
(0)

Klucz offsetowy do zacisków hamulcowych Scania, DAF, 26 mm LASER

274.68zł

Klucz offsetowy do zacisków hamulcowych Scania, DAF, 26 mm LASERPrzeznaczenie: serwis ciężarowy, demontaż i montaż zacisków hamulcowych w samochodach Scania i DAF.Klucz 12-kątny ze stali CrMo, możliwe pobijanie klucza lub jego przedłużenie...

Szybki podgląd
(0)

Giętarka do przewodów hamulcowych, 5 mm, EU

95.01zł

Wyginanie i układanie nowych przewodów hamulcowych w samochodach osobowych i dostawczych. Giętarka przeznaczona do przewodów miedzianych i stalowych o średnicach: 4,75 mm, 5 mm, 3/16". Posiada dwie bieżnie o mniejszym i większym promieniu, co pozwala na idealne dopasowanie przewodów do konstrukcji samochodu.EU STANDARD oznacza dopasowanie narzędzia..

Szybki podgląd
(0)

Adaptery regulowane do zacisków hamulcowych, 3 cz. ROOKS

292.25zł

 Adaptery regulowane do zacisków hamulcowych, 3 cz. ROOKSCHARAKTERYSTYKA PRODUKTUPrzeznaczenie: adaptery z samoregulacją do separatorów zacisków hamulcowych. Adaptery pasują do każdego separatora mechanicznego i pneumatycznego z końcówką 3/8?. Przeznaczenie: ponad 1500 różnych samochodów, niezastąpione przy obsłudze samochodów marek: AG; BMW; ..

Wyświetlono: 1 do 14 z 14 (1 stron)