Adaptery do demontażu wtryskiwaczy - zestaw 12 części PICHLER

Adaptery do demontażu wtryskiwaczy - zestaw 12 części PICHLER

1 655.38zł
netto: 1 345.84zł
Producent: PICHLER
Kod produktu: TRF.PCH-13813
Dostępność: 1

Przegląd

Zestaw adapterów do demontażu wtryskiwaczy 12 części PICHLERZestaw adapterów służy do rozkręcania i wyciągania wtryskiwaczy w samochodach osobowych i dostawczych. Przygotowany jest do wtryskiwacz...

Zestaw adapterów do demontażu wtryskiwaczy 12 części PICHLER

Zestaw adapterów służy do rozkręcania i wyciągania wtryskiwaczy w samochodach osobowych i dostawczych. Przygotowany jest do wtryskiwaczy Bosch, Simens, Denso, Delphi, Continental. Zestaw zawiera klucze do rozkręcania cewki wtryskiwaczy, końcówkę trójbolcową do wtrysku DENSO oraz szereg adapterów jedno i wielopunktowych, które umożliwiają chwycenie wtryskiwaczy i wyciągnięcie za pomocą młota bezwładnościowego 8,5 kg lub siłownika hydraulicznego.

 

materiał stal narzędziowa, wysokostopowa, uszlachetniana termicznie
ilość elementów 12
przeznaczenie Bosch, Simens, Denso, Delphi
waga 1,5 kg

 

Opinie Klientów - Adaptery do demontażu wtryskiwaczy - zestaw 12 części PICHLER

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Ściągacze wtryskiwaczy PICHLER. Austriacka marka narzędzi specjalistycznych do urwanych świec żarowych i wtryskiwaczy.

Marka Pichler to światowy lider w dziedzinie konstruowania i produkcji narzędzi specjalistycznych do wyciągania urwanych świec żarowych i zapieczonych wtryskiwaczy. Narzędzia Pichler skonstruowane są tak, aby wyciągnąć zerwaną świecę żarową i zapieczony wtryskiwacz bez konieczności drogiego i czasochłonnego demontażu głowicy silnika. Pichler konstruuje i produkuje narzędzia w Austrii z najlepszych materiałów i dostosowuje je do najnowszych silników produkowanych przez współczesne koncerny motoryzacyjne.

Pichler nie kopiuje innych rozwiązań tylko opracowuje swoje! Każdy nowy silnik już w momencie pojawienia się jego pierwszych egzemplarzy na rynku ma swoje, dedykowane narzędzia w marce Pichler. Zapraszamy wszystkie specjalistyczne serwisy silników diesla do korzystania z technologii Pichler.


Pichler katalog PL

https://www.tools-tech.pl/katalogi-firm/pichlerpl.pdf

Pichler katalog DE/EN

https://www.tools-tech.pl/katalogi-firm/pichler-de-en.pdf