Ściągacz do pierścieni segera, extra mocny, Fi 2,5-3,5 WALLMEK

Ściągacz do pierścieni segera, extra mocny, Fi 2,5-3,5 WALLMEK

810.85zł
netto: 659.23zł
Producent: WALLMEK
Kod produktu: WK-01.00004
Dostępność: 1

Przegląd

Ściągacz do pierścieni segera, extra mocny, Fi 2,5-3,5 WALLMEKTen nowy typ pierścienia blokującego znacznie ułatwia demontaż we...

Ściągacz do pierścieni segera, extra mocny, Fi 2,5-3,5 WALLMEK

Ten nowy typ pierścienia blokującego znacznie ułatwia demontaż wewnętrznych pierścieni blokujących łożyska kół, które często są zabezpieczone. Śruba regulacyjna ma wgłębienia na wałek blokujący ¼ dla maksymalnej siły podczas demontażu. Ściągacz jest przystosowane zarówno do samochodów osobowych, ciężarowych, jak i ciężarowych. Unikalna konstrukcja pozwala zawsze mieć odpowiedni kąt sworzni niezależnie od wielkości pierścienia blokującego. Ściągacz przyczynia się do znacznie bezpieczniejszej i wydajniejszej metody pracy niż zwykłe szczypce, a także jest przeznaczone do zewnętrznych pierścieni blokujących. Tej funkcji można również użyć do wyciskania wewnętrznych pierścieni blokujących w rowku podczas montażu. Narzędzie zawiera 6 specjalnie zaprojektowanych szpilek. Kołki można łatwo wymienić za pomocą śrub sześciokątnych. Oryginał od 2010 roku.
150 mm dla doskonałej dostępności.

Ten nowy typ pierścienia blokującego znacznie ułatwia demontaż wewnętrznych pierścieni blokujących łożyska kół, które często są zabezpieczone. Śruba regulacyjna ma wgłębienia na wałek blokujący ¼ dla maksymalnej siły podczas demontażu. Narzędzie jest przystosowane zarówno do samochodów osobowych, ciężarowych, jak i ciężarowych. Unikalna konstrukcja pozwala zawsze mieć odpowiedni kąt sworzni niezależnie od wielkości pierścienia blokującego. Narzędzie przyczynia się do znacznie bezpieczniejszej i wydajniejszej metody pracy niż zwykłe szczypce, a także jest przeznaczone do zewnętrznych pierścieni blokujących. Tej funkcji można również użyć
do wyciskania wewnętrznych pierścieni blokujących w rowku podczas montażu. Narzędzie zawiera 6 specjalnie zaprojektowanych szpilek. Kołki można łatwo wymienić za pomocą śrub sześciokątnych. Oryginał od 2010 roku.
150 mm dla doskonałej dostępności.

Ściągacz do pierścieni Segera zastępuje szczypce do pierścieni wewnętrznych i zewnętrznych. Służy do ściągania pierścieni w samochodach ciężarowych, dostawczych i osobowych oraz w maszynach przemysłowych i rolniczych. Ściągacz zastępuje pracę 12 szczypiec, co czyni go bardzo wydajnym narzędziem.

Konstrukcja ściągacza wykorzystuje mocny mechanizm śruby rzymskiej, która porusza ramiona ściągacza. Śruba posiada drobnozwojny gwint, który umożliwia przenoszenie wysokich obciążeń, pokrętło posiada bezpośredni napęd oraz gniazdo do podłączenia dodatkowego napędu (grzechotki lub przedłużki - w przypadku bardzo twardych pierścieni).

Ściągacz wykonany jest ze specjalnej stali narzędziowej, kutej i ulepszanej cieplnie. Posiada wymienne końcówki (3 pary) o różnych średnicach: 2,5; 3 i 3,5 mm.

Praca ściągaczem do pierścieni Segera jest bardzo efektywna, prosta i bezpieczna. Eliminuje naprężenia skokowe w pierścieniach i zapobiega pękaniu pierścieni.

Końcówki do ściągacza można dokupić osobno:

 • 2,5 mm - WK 01-00004-013;
 • 3 mm - WK 01-00004-014
 • 3,5 mm - WK 01-00004-015

   


  zakres pracy 5-55 mm
  średnica końcówki 2,5; 3; 3,5 mm
  ilość elementów 7
  materiał stal narzędziowa, wysokostopowa, uszlachetniana termicznie
  waga 600 g

   

Wasze opinie

Napisz opinię
Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra