• Ściągacz do pierścieni segera, extra mocny, Fi 2,5-3,5 WALLMEK

Ściągacz do pierścieni segera, extra mocny, Fi 2,5-3,5 WALLMEK

Ściągacz do pierścieni Segera zastępuje szczypce do pierścieni wewnętrznych i zewnętrznych. Służy do ściągania pierścieni w samochodach ciężarowych, dostawczych i osobowych oraz w maszynach przemysłowych i rolniczych. Ściągacz zastępuje pracę 12 szczypiec, co czyni go bardzo wydajnym narzędziem.

Konstrukcja ściągacza wykorzystuje mocny mechanizm śruby rzymskiej, która porusza ramiona ściągacza. Śruba posiada drobnozwojny gwint, który umożliwia przenoszenie wysokich obciążeń, pokrętło posiada bezpośredni napęd oraz gniazdo do podłączenia dodatkowego napędu (grzechotki lub przedłużki - w przypadku bardzo twardych pierścieni).

Ściągacz wykonany jest ze specjalnej stali narzędziowej, kutej i ulepszanej cieplnie. Posiada wymienne końcówki (3 pary) o różnych średnicach: 2,5; 3 i 3,5 mm.

Praca ściągaczem do pierścieni Segera jest bardzo efektywna, prosta i bezpieczna. Eliminuje naprężenia skokowe w pierścieniach i zapobiega pękaniu pierścieni.

Końcówki można dokupić osobno:

2,5 mm - WK 01-00004-013; 3 mm - WK 01-00004-014; 3,5 mm - WK 01-00004-015

 

zakres pracy 5-55 mm
średnica końcówki 2,5; 3; 3,5 mm
ilość elementów 7
materiał stal narzędziowa, wysokostopowa, uszlachetniana termicznie
waga 600 g

 

dostawa 0zł!
14 dni na zwrot towaru
masz pytania, napisz

Napisz opinie

Note: HTML is not translated!
    Złe           Dobre

Ściągacz do pierścieni segera, extra mocny, Fi 2,5-3,5 WALLMEK


  • 810,85zł

  • netto: 659,23zł

Wallmek! To jedyne na świecie połączenie dwóch technologii wyprasowywania sworzni, czopów, łożysk i silent-bloków, polegające na zwiększeniu nacisku siłownika hydraulicznego poprzez użycie udaru. Wallmek skonstruował narzędzia które dwa a nawet trzykrotnie zwiększają nacisk a dzięki niewielkim wymiarom i małej masie ? efektywność pracy rośnie nawet pięciokrotnie!

Narzędzia Wallmek wykonane są z najlepszej szwedzkiej stali i łączą w sobie małe gabaryty, niewielką masę, ogromną siłę nacisku, zwielokrotnioną udarem (w sumie to ponad 80 ton) oraz szerokie zastosowanie i dużą efektywność pracy przy różnych modelach samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, przy maszynach przemysłowych i koparkach. Wallmek dzięki innowacyjnemu podejściu do konstrukcji siłowych stworzył narzędzia bardzo uniwersalne ? to znaczy o szerokich możliwościach zastosowania.

Dzięki temu narzędzia Wallmek są również ekonomiczne. Przy jednakowych wydatkach na narzędzia Wallmek i na podobne, konkurencyjne produktami ? Wallmek można wykonać 5 razy więcej usług. Do tego sporo można oszczędzić na czasie pracy oraz na zaangażowaniu mechaników. Do pracy z narzędziami Wallmek wystarczy tylko jedna osoba, która w ok 40 minut wyprasuje czop główny zwrotnicy w samochodach ciężarowych (np. MAN TGS).

Zapraszamy ? zainteresujcie się tym, co pozwala samemu wykonać rzeczy do tej pory nieosiągalne.


WALLMEK - Katalog wersja PL

https://www.tools-tech.pl/katalogi-firm/wallmekpl.pdf
Narzędzia WALLMEK: Ściągacz do pierścieni segera, opinie o Ściągacz do pierścieni segera, extra mocny, Fi 2,5-3,5 WALLMEK, ocena narzędzia Ściągacz cena, narzędzi pierścieni WK-01.00004


Podobne w kategorii

Ściągacz trójramienny 8" 175-235mm SATA ŚCIĄGACZE

Ściągacz trójramienny 8" 175-235mm SATA

ŚCIĄGACZ TRÓJRAMIENNY 8" L= 325mm D= 200mm H= 175~235mm ..

484,60zł netto: 393,98zł

Przyrząd do wyciskania półosi TRIUMF PROFESSIONAL ŚCIĄGACZE

Przyrząd do wyciskania półosi TRIUMF PROFESSIONAL

Przyrząd do wyciskania półosi przeznaczony do kół z 4 i 5 otworamiPrzyrząd przeznaczony do kół z 4 i 5 otworami w samoch..

1 007,21zł netto: 818,87zł

Ściągacz dwuramienny 3" 60mm SATA ŚCIĄGACZE

Ściągacz dwuramienny 3" 60mm SATA

ŚCIĄGACZ DWURAMIENNY 3" L= 125mm D= 75mm H= 60mm ..

82,30zł netto: 66,91zł

Adaptery do wymiany przedniego łożyska koła w Jumper, Ducato, Boxer WALLMEK ŚCIĄGACZE

Adaptery do wymiany przedniego łożyska koła w Jumper, Ducato, Boxer WALLMEK

Zestaw adapterów do wymiany przedniego łożyska koła w Jumper, Ducato, Boxer Łożyska wymieniane są bezpośrednio na samoch..

3 347,69zł netto: 2 721,70zł

Ostatnio oglądane

Ściągacz do pierścieni segera, extra mocny, Fi 2,5-3,5 WALLMEK

Blog - narzędzia warsztatowe TOOLS-TECH

Zestaw Narzędzi Do Wszystkiego

Zestaw narzędzi do wszystkiego Nie istnieje coś takiego jak "zestaw narzędzi do wszystkiego". Jeżeli jakiś komplet jest pełny to najprawdopodobniej zajmuje bardzo, bardzo dużo miejsca. Warto zaopatrzyć...

Jaką Piłę Tarczową Wybrać?

Jaką piłę tarczową wybrać? Piła tarczowa jest jednym z najpotrzebniejszych narzędzi. Przydaje się nie tylko profesjonalistom, ale i majsterkowiczom. Pozwala nam ona ciąć rożnego rodzaju materia...