OLEJE SILNIKOWE MILLERS OILS TRIDENT

OLEJE SILNIKOWE MILLERS OILS TRIDENT

OLEJE SILNIKOWE MILLERS OILS TRIDENT

Od ponad 120 lat Millers Oils zdobywał wiedzę i doświadczenia w produkcji najwyższej jakości, unikalnych produktów dla Twojego samochodu. Millers Oils to jakość, osiągi i gwarancja, że używasz najlepsze oleje, dodatki do paliw i inne produkty, jakie są obecnie oferowane na rynku, a wiele z nich jest jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie na świecie. Millers Oils to marka brytyjska, od roku 2008 dostępna w Polsce . Millers Oils dostarcza Państwu jakość, wysokie osiągi, zaawansowane formuły, oraz zaufanie.

Zestawienia olei zaprezentowane w naszym formularzu przygotowane zostały na podstawie danych producentów pojazdów. Opierają się one przede wszystkim na serii Premium, alternatywą jest seria Trident. Formularz nie uwzględnia serii Motorsport. Zaprezentowane są 3 alternatywne oleje: 2 z serii Premium, 1 z serii Trident. Często jednak zdarza się, że do danego pojazdu pasuje 5 różnych modeli oleju. W razie jakichkolwiek uwag, prosimy o kontakt.

Szybki podgląd
(0)

Trident 5w40 Longlife 5l

175.55zł

Trident 5w40 Longlife 5lDo użytku w silnikach benzynowych i Diesel spełniających normy emisji spalin Euro IV, z oraz bez filtrów cząstek stałych (DPF). Szczególnie polecany do samochodów ze zmiennymi okresami pomiędzy przeglądami (WIV), które potrzebują olejów zwiększających wydajność paliwa.   Najwyższej jakości w pełni syntetyczny ol..

Szybki podgląd
(0)

Trident 5w30 Longlife 5l

175.55zł

Trident 5w30 Longlife 5lDo najnowszych silników benzynowych Diesel. Redukuje zużycie paliwa, znakomicie chroni silnik . Do samochodów filtrami DPF. Idealnie pasuje do samochodów z silnikami z pompo-wtryskami i Common Rail. Spełnia m.in. wymogi VW 504.00/507.00   Najwyższej jakości w pełni syntetyczny olej silnikowy do samochodów benzyn..

Szybki podgląd
(0)

Trident 5w30 Longlife 15l Bag in Box

488.31zł

NOWOŚĆ! OLEJ W KARTONIE. Jeden olej pasuje do kilku Twoich samochodów? Kup 15 litrowe BIB (Bag in Box)! Najwyższej jakości w pełni syntetyczny olej silnikowy do samochodów benzynowych i Diesel najnowszej generacji. STOSOWANIE: Do użytku w silnikach benzynowych i Diesel spełniających normy emisji spalin Euro IV/V, z oraz bez filtrów cząstek ..

Szybki podgląd
(0)

Trident 10w40 5l

128.28zł

Olej półsyntetyczny do silników benzynowych i Diesel, idealny do silników wielozaworowych. Znakomicie pasuje do silników z turbosprężarkami. Wysokiej jakości, półsyntetyczny olej silnikowy do samochodów osobowych i lekkich dostawczych. STOSOWANIE: Do zastosowania w większości nowoczesnych samochodów , które wykorzystują przewagę niższej lep..

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)