SJD PRO-TECH

Chemia serwisowa oparta o nano-technologię, aktywne cząstki dwusiarczku-molibdenu oraz dodatki ceramiczne. Impregnat do skóry, impregnat tekstylny, kontakt spray to środek do konserwacji, czyszczenia urządzeń i styków elektrycznych, mocny odtłuszczacz, zmywacz do hamulców, tarcz hamulcowych, sprzęgieł, bębnów hamulcowych, pomp paliwowych, skrzyni biegów, czyszczenia klimatyzacji, czyszczenia tapicerki, smar do łańcucha, smar grafitowy, to tylko kilka produktów marki SJD.

Preparaty techniczne polskiej marki SJD PRO TECH to produkty o najwyższej jakości oparte o doskonałe komponenty zawierające aktywne cząstki srebra, nano-technologię, dodatki ceramiczne oraz dwusiarczek-molibdenu. W ofercie SJD PRO TECH znajdują się;

  • preparaty techniczne do obsługi samochodów (smary, neutralizatory, środki czyszczące, środku konserwujące)
  • preparaty do motocykli (smary, środki czyszczące, neutralizatory do odzieży motocyklowej)
  • kosmetyki samochodowe
Szybki podgląd
(0)

Impregnat do skóry SJD

14.99zł

Impregnat do skóry SJDPreparat do impregnacji skóry to wysokiej jakości mieszanina substancji aktywnych zapewniających zarówno skuteczne usuwanie powierzchniowych zanieczyszczeń , jak i aktywnie konserwujący środek do materiałów wykonanych ze skóry. Środek marki ProTech zawdzięcza swą skuteczność kompozycji aktywnych składników o działaniu silnie n..

Szybki podgląd
(0)

Impregnat tekstylny 100 ml SJD PRO-TECH

16.00zł

Impregnat tekstylny 100 ml Impregnat przeznaczony do odzieży tekstylnej z membraną GORETEX, SYMPATEX lub bez membran. Odświeży odzież i zapewni wodoszczelność przy jednoczesnym zachowaniu właściwości oddychających.     certyfikaty E3 pojemność 100 ml  ..

Szybki podgląd
(0)

Kontakt spray 400ml SJD PRO-TECH

14.99zł

Kontakt spray 400mlKontakt spray to środek do konserwacji i czyszczenia urządzeń i styków elektrycznych. Doskonale usprawnia styki elektryczne i likwiduje przebicia, wypierając wodę i wilgoć. Kontakt spray intensywnie czyści instalację elektryczną, ułatwia zapłon w silnikach spalinowych, zabezpiecza przed utlenianiem końcówek elektrycznych, bardzo ..

Szybki podgląd
(0)

Mocny odtłuszczacz, zmywacz do silników 600ml SJD PRO-TECH

14.99zł

Mocny odtłuszczacz, zmywacz do silników,  tarcz hamulcowych, sprzęgieł, be?bnów hamulcowych, pomp paliwowych, skrzyni biegów Mocny Odtłuszczacz samochodowy jest uniwersalnym produktem na bazie organicznego rozpuszczalnika, służącym do łatwego usuwania tłuszczu, oleju oraz innych tłustych zabrudzeń. Środek stosowany do odtłuszczania: tarcz hamu..

Szybki podgląd
(1)

Nano, srebro w sprayu do kasków, butów, rękawic NSSo 100ml SJD PRO-TECH

23.00zł

Srebro w sprayu do kasków, butów, rękawic NSSo Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują bakterie, grzyby i wirusy. Posiada działanie dezodoryzujące, nadające przyjemny zapach. Przeznaczony do konserwacji akcesoriów motorowych, rowerowych, narciarskich, snowboardowych i jeździeckich. Nie uszkadza delikatnego materiału i neutralizuje nieprzyjemne zap..

Szybki podgląd
(2)

Odmrażacz do szyb 750ml -38 Stopni Lodołamacz SJD

18.50zł

Super skuteczny odmrażacz do szyb, -38 stopni, 3 metry zasięguLodołamacz, czyli wysokociśnieniowy odmrażacz do szyb to kolejny innowacyjny produkt wdrożony przez polską firmę SJD ProTech. Przełom w odmrażaniu szyb !!! Odmrażacz do szyb jest bezpieczny dla lakierów, plastików i gum. Zastosowanie nowej technologii rozwiązało odwieczny problem z nis..

Szybki podgląd
(1)

Odrdzewiacz, Penetrator z MoS2 400ml SJD PRO-TECH

15.42zł

Odrdzewiacz i penetrator z MoS2 400mlOdrdzewiacz z MoS2 to wielozadaniowy preparat z dodatkiem dwusiarczku molibdenu . Odrdzewiacz z MoS2 dzięki doskonałym właściwościom penetrującym, z łatwością przenika pomiędzy skorodowane i zakleszczone elementy. Ułatwia demontaż zardzewiałych połączeń mechanicznych. Dodatek MosS2 w penetratorze wydłuża żywotno..

Szybki podgląd
(0)

Pianka do czyszczenia klimatyzacji AC Cleaner 400ml SJD PRO-TECH

17.69zł

Pianka do czyszczenia klimatyzacji AC Cleaner 400mlPianka do czyszczenia kanałów wentylacji i klimatyzacji. Dzięki zawartym składnikom penetrującym oraz konsystencji delikatnej, nielejącej aktywnej pianki, z łatwością wnika w każdą szczelinę i załamanie przewodów klimatyzacyjnych. Produkt dzięki zawartym składnikom aktywnym, niweluje efekty działan..

Szybki podgląd
(0)

Podwójny odświeżacz klimatyzacji MEGA GRANAT 250ml SJD PRO-TECH

20.00zł

Podwójny odświeżacz klimatyzacji MEGA GRANAT 250mlGranat do czyszczenia klimatyzacji, HIT w zakresie czyszczenia i odświeżania układów klimatyzacji samochodowej. Zastosowanie Nano Technologii zapewnia długotrwały efekt świeżości. Nano cząsteczki srebra skutecznie i na długi czas, walczą z nieprzyjemnym zapachem, powstającym podczas użytkowania poja..

Szybki podgląd
(0)

Preparat do czyszczenia szyb 400ml SJD PRO-TECH

13.00zł

Preparat do czyszczenia szyb 400mlPianka do czyszczenia szyb to specjalny środek myjący do powierzchni szklanych Twojego auta, zastosowanie znajduje zarówno w użytku zewnętrznym jak i wewnątrz samochodu. Skutecznie rozpuszcza i usuwa nawet najsilniejsze zabrudzenia szyb typu: tłuste plamy czy zaschnięte owady. Konsystencja aktywnej piany wnika w za..

Szybki podgląd
(0)

Preparat do czyszczenia tapicerki 400 ml SJD

12.50zł

Preparat do czyszczenia tapicerki Pianka do czyszczenia tapicerki o zapachu PURE to aktywny powierzchniowo środek, który dzięki delikatnej konsystencji pianki głęboko wnika w strukturę włókien tapicerki i usuwa zabrudzenia. Z łatwością odświeża fotele , kanapę i pozostałe elementy tapicerki wykonane z weluru lub tradycyjnej tkaniny. Zabrudz..

Szybki podgląd
(0)

Preparat do konserwacji zderzaków 400ml SJD PRO-TECH

14.99zł

Preparat do konserwacji zderzaków 400mlPreparat do zderzaków skutecznie konserwuje plastikowe elementy zewnętrzne, takie jak zderzaki, lusterka, spojlery, atrapy czy listwy. Szybkoschnący preparat do konserwacji zderzaków, pozwala w kilka sekund przywrócić naturalny kolor czyszczonym elementom. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom aktywny..

Szybki podgląd
(0)

Preparat do opon 400ml SJD PRO-TECH

14.99zł

Preparat do opon 400mlPreparat do pielęgnacji opon to nowoczesny i niezwykle skuteczny środek do czyszczenia i konserwacji. Substancje aktywne wnikające w oponę nadają jej głęboką czarna barwę, dzięki czemu wygląda jak nowa. Środki konserwujące zabezpieczają gumę przed nadmiernym działaniem czynników zewnętrznych takich jak: słońce, woda, sól drogo..

Szybki podgląd
(1)

Silikon Spray 400ml Preparat do konserwacji uszczelek SJD PRO-TECH

14.99zł

Preparat do konserwacji uszczelekSilikon spray (preparat do konserwacji uszczelek) to uniwersalny produkt ochronny do wszystkich elementów gumowych Twojego pojazdu. Silikon spray dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom aktywnym, skutecznie konserwuje, nadaje elastyczność, jednocześnie zapobiegając procesom starzenia się powierzchni. Konserwa..

Szybki podgląd
(2)

Smar ceramiczny 400ml SJD PRO-TECH

25.99zł

Smar biały ceramiczny, bez metaliczny, wysokotemperaturowy preparat zabezpieczający i antyzatarciowy!Smar do stosowania na mocno obciążonych mechanicznie i termicznie elementach. Smar ceramiczny  ułatwia demontaż części uprzednio smarowanych. Zapobiega korozji i przywieraniu smarowanych elementów. Temperatura pracy smaru ceramicznego od -40°C ..

Wyświetlono: 1 do 15 z 32 (3 stron)