Zobowiązujemy się chronić Twoje dane. Aby zapewnić jak największą przejrzystość naszych działań oraz umożliwić Ci kontrolowanie Twoich danych, zaktualizowaliśmy Politykę prywatności, w tym Politykę dotyczącą plików cookie i podobnych technologii

Z tych zaktualizowanych polityk prywatności dowiesz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe, jakie masz prawa, a także w jaki sposób możesz z nich skorzystać. Zaktualizowane polityki prywatności wejdą w życie 25 maja 2018 r., aby zapewnić spełnienie wymogów nowego europejskiego Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”).

Oto przegląd zmian umożliwiający zapoznanie się z aktualizacjami:


1. Łatwiejszy dostęp i nawigacja: po zmianach można łatwiej uzyskać dostęp do polityk prywatności, przeczytać je i poruszać się w ich obrębie.
2. Wykorzystanie Twoich informacji: przedstawiliśmy konkretne i łatwe do zrozumienia wyjaśnienia dotyczące sposobu, w jaki gromadzimy, wykorzystujemy i chronimy Twoje informacje.
3. Inne firmy dostarczające usługi, które wykorzystujemy: dowiesz się, z kim współpracujemy, aby zapewnić Ci optymalne korzystanie z opcji kupna i sprzedaży.
4. Twoje prawa: ułatwiliśmy kontakt z nami w przypadku, gdy uznasz, że Twoje informacje nie są wykorzystywane we właściwy sposób.