Millers Oils Diesel Power ECOMAX One Shot Boost 250ml

Millers Oils Diesel Power ECOMAX One Shot Boost 250ml

44.65zł
netto: 36.30zł
Producent: MILLERS OILS
Kod produktu: MDPE-2
Dostępność: 1

Przegląd

Najwyższej jakości, nowoczesny dodatek do oleju napędowego poprawiający jego spalanie, utrzymujący silnik w czystości. STOSOWANIE: Do użytku we wsz...

Najwyższej jakości, nowoczesny dodatek do oleju napędowego poprawiający jego spalanie, utrzymujący silnik w czystości.

STOSOWANIE:

Do użytku we wszystkich silnikach Diesel, w tym także nowoczesnych silnikach Euro IV/V. Zawartość butelki (250ml) wlać do baku przed tankowaniem, aby zapewnić dobre wymieszanie z olejem napędowym. Jedna butelka wystarcza na 60l.

KORZYŚCI:

Dawka 250ml przeznaczona jest do stosowania w celu szybkiego przywrócenia właściwości układu paliwowo ? wtryskowego oraz szybkiego podniesienia osiągów. Diesel Power ECOMAX to znakomity, najnowszy technologicznie dodatek do oleju napędowego współpracujący także z sinikami Euro IV i V, poprawiający osiągi samochodu zwiększona ilość detergentów szybciej czyści silnik i wydłuża żywotność wtryskiwaczy zwiększa liczbę cetanową oleju napędowego o 5 zapewnia szybszą reakcję na pedał przyspieszenia oraz większą moc przy niższych obrotach, co przekłada się także na mniejsze zużycie paliwa dzięki właściwościom smarującym, chroni podzespoły układu paliwowego użytkownicy potwierdzają bardziej płynną i cichą pracę silnika, oraz mniejsze zużycie paliwa lepsze spalanie i utrzymywanie silnika w czystości znacznie redukuje ilość szkodliwych związków wydzielanych wraz ze spalinami chroni układ paliwowy przed korozją chroni paliwo przed starzeniem.

CHARAKTERYSTYKA:

Ciężar właściwy przy 15C: 0,840

Temperatura zapłonu: 75C

Kolor: blady brązowy

Nie poddawać działaniu promieni słonecznych. Trzymać z dala od ognia.

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra