Ściągacz sworzni kulowych hydrauliczny , 4,5 ton zakres 26/32 mm WALLMEK

Ściągacz sworzni kulowych hydrauliczny , 4,5 ton zakres 26/32 mm WALLMEK

4 552.71zł
netto: 3 701.39zł
Producent: WALLMEK
Kod produktu: WK-04.00024
Dostępność: 2 - 3 Dni

Przegląd

Ściągacz sworzni kulowych - hydrauliczny, 4,5 ton zakres 26/32 mm WALLMEKNowa, unikalna konstrukcja i funkcja do łatwego demontażu śrub stożkowych w samochodach osobowych i lekkich pojazd...

Ściągacz sworzni kulowych - hydrauliczny, 4,5 ton zakres 26/32 mm WALLMEK

Nowa, unikalna konstrukcja i funkcja do łatwego demontażu śrub stożkowych w samochodach osobowych i lekkich pojazdach dostawczych. Narzędzie opracowano do nowych zawieszeń przednich z dłuższymi śrubami stożkowymi, często montowanymi w aluminiowych stożkach. Osprzęt ten jest mocniejszy i bardziej kruchy niż w starszych wersjach stalowych.Prasa ma dwie różne wysokości do wyboru, 60 lub 72 mm. Narzędzie kowadełka ma dwa różne rozmiary otworów, 26 lub 32 mm. Oba narzędzia mogą zmieniać położenie, zapewniając lepszy dostęp w ciasnych miejscach zawieszenia koła.

Cylinder hydrauliczny prasuje 4,5 tony i zapewnia bezpieczny i bezproblemowy demontaż.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo, narzędzie dostarczane jest z paskiem bezpieczeństwa. Zapobiegnie to spadnięciu narzędzia podczas pracy.

Narzędzie jest używane z pompą hydrauliczną 700 barów 1030 lub 1036.

Oba narzędzia mogą zmienić pozycję, aby uzyskać lepszy dostęp w ciasnych obszarach zawieszenia koła. Siłownik hydrauliczny naciska 4,5 tony i zapewnia bezpieczny i bezproblemowy demontaż. Aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo, narzędzie jest dostarczane z paskiem bezpieczeństwa. Zapobiegnie to upadkowi narzędzia podczas

Złączki te są mocniejsze i są bardziej delikatne niż starsze wersje stalowe. Narzędzie prasujące ma do wyboru dwie różne wysokości, 61 lub 73 mm. Skok 25 mm. Narzędzie kowadła ma dwa różne rozmiary otworów, 26 lub 32 mm.
Nowa, unikalna konstrukcja i funkcja do łatwego demontażu śrub stożkowych w samochodach osobowych i lekkich samochodach dostawczych. Narzędzie zostało opracowane dla nowych przednich zawieszeń z dłuższymi stożkowymi śrubami często umieszczonymi w aluminiowych stożkach.


Wideo - jak działa ściągacz


Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra