Klucz udarowy akumulatorowy 1/2" 1200 Nm, 18V AQ-ONE, 4 Ah z ładowarką i jedną baterią

Klucz udarowy akumulatorowy 1/2" 1200 Nm, 18V AQ-ONE, 4 Ah z ładowarką i jedną baterią

1 846.59zł
netto: 1 501.30zł
Producent: ROOKS
Kod produktu: OK-03.4011
Dostępność: 5

Przegląd

Najmocniejszy elektryczny, akumulatorowy klucz udarowy w ofercie ROOKS. Klucz posiada aż 1200 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Który jest do dyspozycji wszędzie tam, gdzie zabierzesz ze sobą klucz ROOKS. Dzięki temu możesz pracowa...

Najmocniejszy elektryczny, akumulatorowy klucz udarowy w ofercie ROOKS. Klucz posiada aż 1200 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Który jest do dyspozycji wszędzie tam, gdzie zabierzesz ze sobą klucz ROOKS. Dzięki temu możesz pracować w każdym mobilnym serwisie, w pomocy drogowej, w polu przy naprawie sprzętu rolniczego na hali produkcyjnej przy samochodzie ciężarowym w trasie, na statku i na wysokościach. Nie musisz mieć ze sobą przedłużaczy elektrycznych ani instalacji pneumatycznej! Wszystko co potrzebujesz mieści się w walizce z kluczem udarowym ROOKS.

Klucz posiada ultra wydajny silnik bezszczotkowy, który ma długą żywotność, moment maksymalny 1200 Nm, moment roboczy 1000 Nm, akumulator w systemie 18V AQ-ONE o pojemności 4 Ah.

Klucz udarowy został wyposażony w szereg innowacyjnych systemów pracy: IMPACT MECHANIZM, czyli skuteczny, mocny udar, 3 SPEED – regulacja prędkości obrotowej i momentu obrotowego na dokręcaniu, podczas odkręcania masz do dyspozycji zawsze pełny moment obrotowy, prędkość obrotowa jest w przedziale: 550-1800 r/min, system SOFT START – czyli płynne włączanie silnika, co przedłuża jego żywotność, LED SENSOR – system który włącza diodę oświetleniową kiedy jest ciemniej, AUTO BRAKE SYSTEM – czyli system wykrywający pracę silnika bez obciążenie, kiedy śruba zostanie już zluzowana.

System ten zatrzymuje wówczas silnik, żeby nie uszkodzić gwintów śruby, POWER DISPLEY – informujący o stopniu naładowania baterii.Dane techniczne:

  • Gwarancja    24 miesiące
  • Masa    3,5 kg
  • Moment dokręcania do    1200 Nm
  • Napięcie robocze    18 V

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra