Klucz udarowy, przegubowy 1/2", 500 nm, l: 85 mm

Klucz udarowy, przegubowy 1/2", 500 nm, l: 85 mm

1 166.79zł
netto: 948.61zł
Producent: ROOKS
Kod produktu: OK-04.0025
Dostępność: 1

Przegląd

Klucz udarowy kątowy, przegubowy 1/2", 500 nmKlucz udarowy kątowy w rozmiarze 1/2" umożliwia odkręcenie największej ilości śrub we współczesnych samochodach osobowych. Jego moment obrotowy to aż 500 Nm i w zupełności wystarcza on do p...

Klucz udarowy kątowy, przegubowy 1/2", 500 nm

Klucz udarowy kątowy w rozmiarze 1/2" umożliwia odkręcenie największej ilości śrub we współczesnych samochodach osobowych. Jego moment obrotowy to aż 500 Nm i w zupełności wystarcza on do pracy z niemal każdym połączeniem gwintowym w samochodach.

Największą zaletą klucza udarowego Rooks OK-04.0025 jest jego mały gabaryt – przypomina kształtem i wielkością grzechotkę pneumatyczną, oraz przegub kątowy pomiędzy głowicą a rękojeścią. Kąt ustawienie głowicy mieści się w zakresie 180˚. Taka innowacyjna konstrukcja umożliwia sięgnięcie do miejsc ekstremalnie trudno dostępnych. To jedyny klucz pneumatyczny, który łączy w somie moc i uniwersalność przegubowej konstrukcji. Długość głowicy to jedynie 85 mm, do tego klucz posiada skrócony zabierak (trzpień 1/2") oraz regulowaną rękojeść, którą można obrócić wokół własnej osi o 360˚, tak żeby ergonomia pracy była właściwa. Klucz Rooks posiada innowacyjny i wyjątkowy silnik typu boxer, który ma dwie komory pracy i jest o 25% bardziej efektywny niż tradycyjne konstrukcje z jedną komorą.

Dzięki temu może być o 25% mniejszy i lżejszy, przy tej samej sile działania. To już drugi klucz w rodzinie Rooks z tym innowacyjnym silnikiem. Klucz udarowy przeznaczony jest do pracy przemysłowej i serwisowej przy naprawie maszyn i urządzeń, silników, skrzyń biegów, zawieszenia samochodowego, podwozia, przegubów i wszelkich elementów mechanicznych w miejscach trudno dostępnych.

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra