Lampka długopisowa, składana cob super slim 3 w 1, 100 lm

Lampka długopisowa, składana cob super slim 3 w 1, 100 lm

129.23zł
netto: 105.07zł
Producent: ROOKS
Kod produktu: OK-03.3018
Dostępność: 5

Przegląd

Składana lampa warsztatowa ROOKS o ultra lekkiej i ultra cienkiej konstrukcji długopisowej. Lampa doskonale sprawdza się w inspekcji małych i głęboko osadzonych elementów, gniazd świec, wtryskiwaczy, bezpieczników, tablicy rozdzielczej...

Składana lampa warsztatowa ROOKS o ultra lekkiej i ultra cienkiej konstrukcji długopisowej.

Lampa doskonale sprawdza się w inspekcji małych i głęboko osadzonych elementów, gniazd świec, wtryskiwaczy, bezpieczników, tablicy rozdzielczej. Lampa ROOKS posiada przegub i składaną część roboczą, pracującą w zakresie 180 stopni. Lampa wyposażona jest w akumulator litowo-jonowy 3,7V, 350 mAh, diody w technologii COB, odporność na zachlapania klasy IP54 oraz na pęknięcia IK07.

Lampa warsztatowa ładowana jest za pomocą zewnętrznej ładowarki USB (od 1 do 3 Ah) i kabla z końcówką USB-C, który znajduje się w zestawie.

Lampa posiada aż 3 źródła światła: w szczycie głowicy – natężenie 50 lm, na przodzie głowicy – 100 lm, z tyłu głowicy 50 lm. Czas świecenia zależy od użytego źródła i wynosi 3-6godzin, czas ładowania 2,5 godziny.

Lampa warsztatowa składana posiada jasne światło o barwie 6500 K, 3 magnesy mocujące, diodę sygnalizującą stopień rozładowania oraz bardzo trwałą obudowę kompozytowo-aluminiową z oprawką z poliwęglanu.

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra