Wymiana płynu hamulcowego 0 do -1 bar MITYVAC

Wymiana płynu hamulcowego 0 do -1 bar MITYVAC

251.90zł
netto: 204.80zł
Producent: MITYVAC
Kod produktu: MI-6820
Dostępność: 1

Przegląd

Zestaw do wymiany płynu hamulcowego 0 do -1 bar MITYVAC Zestaw do spuszczania i uzupełniania płynu hamulcowego Mityvac jest bardzo użytecznym produktem, gdyż pozwala jednej osobie jedynie przy użyciu jednej ręki dokonać wymiany płynu....

Zestaw do wymiany płynu hamulcowego 0 do -1 bar MITYVAC

Zestaw do spuszczania i uzupełniania płynu hamulcowego Mityvac jest bardzo użytecznym produktem, gdyż pozwala jednej osobie jedynie przy użyciu jednej ręki dokonać wymiany płynu.

W przypadku większości systemów działa szybko i nie powoduje zabrudzeń.
Zestaw zawiera pompę próżniową, pojemnik z wiekiem do transferowania płynu, jak i wiekiem do jego przechowywania, nasadki, przewód oraz instrukcję obsługi.
Pompka służy również do kontroli podzespołów samochodów osobowych i ciężarowych, które działają na zasadzie podciśnienia.

Przy pomocy tego urządzenia można badać m. in. serwo hamulca, urządzenia podciśnieniowe aparatów zapłonowych, automatycznej skrzyni biegów, siłowników podciśnieniowych.
Wykonana z tworzywa PCV, nie rdzewieje, nie wymaga konserwacji.
Zestaw zawiera 6 specjalnych końcówek.
Zakres pomiarowy: podciśnienie od 0 do -1 atm.

Mityvac - amerykański potentat w produkcji urządzeń diagnostycznych i podciśnieniowych, produkuje najlepsze wakuometry, pompy do układów hamulcowych i systemów sprężania w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych, wieloletnie doświadczenia, własne laboratoria i długoletnia rękojmia gwarantują wzorcową jakość i bezawaryjność.

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra