Mini kompresor akumulatorowy 18V AQ-BIS, 10 BAR, 14 l/min, kpl z baterią 2 Ah

Mini kompresor akumulatorowy 18V AQ-BIS, 10 BAR, 14 l/min, kpl z baterią 2 Ah

451.62zł
netto: 367.17zł
Producent: ROOKS
Kod produktu: OK-03.4021
Dostępność: 5

Przegląd

Mini kompresor ROOKS z systemu AQ-BIS przeznaczony jest do pompowania kół w samochodach, rowerach, motocyklach, materacy, piłek, sprzętów sportowych. Świetne mobilne urządzenie o niewielkich gabarytach, które przydaje się nie tylko w serw...

Mini kompresor ROOKS z systemu AQ-BIS przeznaczony jest do pompowania kół w samochodach, rowerach, motocyklach, materacy, piłek, sprzętów sportowych. Świetne mobilne urządzenie o niewielkich gabarytach, które przydaje się nie tylko w serwisie ale i w domu, w garażu w serwisie mobilnym i coraz częściej w serwisie rowerowym. Na szlaku, biwaku i trasach rowerowych.

18V AQ-BIS to system elektronarzędzi ROOKS z silnikiem szczotkowym, przeznaczonych do prac instalatorskich, serwisowych i budowlanych. Narzędzia AQ-BIS posiadają standard wspólnej baterii o napięciu 18V, na której może pracować każde urządzenie z systemu AQ-BIS. Narzędzia AQ-BIS charakteryzują się trwałą konstrukcją, mocnym i wytrzymałym silnikiem, wysokim stopniem bezpieczeństwa, przemyślanymi zabezpieczeniami oraz innowacjami w zakresie funkcji użytkowych.

W komplecie znajduje się szybka ładowarka (1 h) oraz jedna bateria 18V 2Ah


 Parametry pracy:

  • akumulator 2 Ah
  • ciśnienie 10,5 BAR (150 PSI)
  • wydajność 14 l/min
  • złącze samochodowe, igła piłkarska, złącze stożkowe

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra