Nagrzewnica indukcyjna  HIT HEATER CUSTOR

Nagrzewnica indukcyjna HIT HEATER CUSTOR

7 306.20zł
netto: 5 940.00zł
Producent: CUSTOR
Kod produktu: SST-3.5
Dostępność: 1

Przegląd

Nagrzewnica indukcyjna HIT HEATER CUSTOR przeznaczenie: serwis mechaniczny, samochodowy, blacharski oraz serwis opon. Nagrzewnica służy do luzowania zapieczonych i zniszczonych połączeń gwintowych,...

Nagrzewnica indukcyjna HIT HEATER CUSTOR

przeznaczenie: serwis mechaniczny, samochodowy, blacharski oraz serwis opon. Nagrzewnica służy do luzowania zapieczonych i zniszczonych połączeń gwintowych, poprzez punktowe rozgrzania zewnętrznego elementu połączenia (np nakrętki). Podczas rozgrzania metal rozszerza się i luzuje połączenie gwintowe.

konstrukcja: transformator prądowy o mocy 3,5 kW, głowica indukcyjna z wymiennymi końcówkami, dostosowanymi do różnych kształtów i materiałów, Zabezpieczenie prądowe 16A, temperatura nagrzania 300;C w ciągu 15 sekund (nakrętka M16).

Nagrzewnica działa na każdy metal (żelazo, stal, miedź, aluminium, mosiądz i inne metale kolorowe) użyty w produkcji maszyn i urządzeń. Dzięki szybkiemu rozgrzaniu połączenia gwintowego, nie przenosi wysokiej temperatury na otoczenie. Jest bezpieczna dla tworzyw sztucznych oraz materiałów lotnych.

GWARANCJA:12mies.

DANE TECHNICZNE:

 

Zakres temperatur 0-600'C
moc 3,5 kW
natężenie 16 A
napięcie

230 V

Produkt na zamówienie. Czas realizacji zamówienia od 2 do 10 dni.

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra