Narzędzie do wyprasowywania półosi z 4 lub 5 otworami WALLMEK

Specjalistyczne narzędzie przeznaczone do wyprasowywania skorodowanych i zapieczonych półosi, do pracy bezpośrednio na samochodzie. Operacja zajmuje zaledwie 5 minut. Owalne otwory kielicha pozwalają na demontaż we wszystkich samochodach osobowych z 4 lub 5 otworami w piaście.

Z tym narzędziem unikniesz ogrzewania osi oraz uszkodzenia innych części. Kielich adaptera ściągacza montujemy do piasty koła za pomocą oryginalnego ściągacza, dla większej mocy prasowania 1086-6, można także użyć młotka.

Narzędzie może być również użyte do wyciągania piast koła z młotkiem bezwładnościowym 1064 i adapterem 1068.
Zalecane ściągacze: 1090-01/1090-02-WAL.

dostawa 0zł!
14 dni na zwrot towaru
masz pytania, napisz

Napisz opinie

Note: HTML is not translated!
    Złe           Dobre

Zestaw do wyprasowywania półosi z 4 lub 5 otworami, 2 - części WALLMEK


  • 2 396,04zł

  • netto: 1 948,00zł

Wallmek! To jedyne na świecie połączenie dwóch technologii wyprasowywania sworzni, czopów, łożysk i silent-bloków, polegające na zwiększeniu nacisku siłownika hydraulicznego poprzez użycie udaru. Wallmek skonstruował narzędzia które dwa a nawet trzykrotnie zwiększają nacisk a dzięki niewielkim wymiarom i małej masie ? efektywność pracy rośnie nawet pięciokrotnie!

Narzędzia Wallmek wykonane są z najlepszej szwedzkiej stali i łączą w sobie małe gabaryty, niewielką masę, ogromną siłę nacisku, zwielokrotnioną udarem (w sumie to ponad 80 ton) oraz szerokie zastosowanie i dużą efektywność pracy przy różnych modelach samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, przy maszynach przemysłowych i koparkach. Wallmek dzięki innowacyjnemu podejściu do konstrukcji siłowych stworzył narzędzia bardzo uniwersalne ? to znaczy o szerokich możliwościach zastosowania.

Dzięki temu narzędzia Wallmek są również ekonomiczne. Przy jednakowych wydatkach na narzędzia Wallmek i na podobne, konkurencyjne produktami ? Wallmek można wykonać 5 razy więcej usług. Do tego sporo można oszczędzić na czasie pracy oraz na zaangażowaniu mechaników. Do pracy z narzędziami Wallmek wystarczy tylko jedna osoba, która w ok 40 minut wyprasuje czop główny zwrotnicy w samochodach ciężarowych (np. MAN TGS).

Zapraszamy ? zainteresujcie się tym, co pozwala samemu wykonać rzeczy do tej pory nieosiągalne.


WALLMEK - Katalog wersja PL

https://www.tools-tech.pl/katalogi-firm/wallmekpl.pdf
Narzędzia WALLMEK: Zestaw do wyprasowywania półosi opinie o Zestaw do wyprasowywania półosi z 4 lub 5 otworami, 2 - części WALLMEK, ocena narzędzia Zestaw cena, narzędzi wyprasowywania WK-1090-30


Podobne w kategorii

Uniwersalny zestaw do wprasowywania 10 części WALLMEK ŚCIĄGACZE

Uniwersalny zestaw do wprasowywania 10 części WALLMEK

Uniwersalny zestaw do wprasowywania 10 części WALLMEKModel: WK-01-00002 Bardzo przemyślany i przydatny komplet , który ..

1 986,33zł netto: 1 614,90zł

Uniwersalny zestaw do wprasowywania, model cz. 2, 12-części WALLMEK ŚCIĄGACZE

Uniwersalny zestaw do wprasowywania, model cz. 2, 12-części WALLMEK

 Uniwersalny zestaw do wprasowywania, model cz. 2, 12-części WALLMEK Bardzo przemyślany i przydatny komplet, k..

1 922,75zł netto: 1 563,21zł

Klucz do filtra paliwa 3-ramienny 75-160 mm ROOKS ŚCIĄGACZE

Klucz do filtra paliwa 3-ramienny 75-160 mm ROOKS

Klucz do filtra paliwa 3-ramienny 75-160 mm ROOKS ..

103,21zł netto: 83,91zł

Ściągacz hydrauliczny do sprężyn Mc Phersona mobliny siła 2 Ton WALLMEK ŚCIĄGACZE

Ściągacz hydrauliczny do sprężyn Mc Phersona mobliny siła 2 Ton WALLMEK

Prasa hydrauliczna do sprężyn McPhersona, siła 2 Ton WALLMEKUnikalna formuła prasy hydraulicznej do sprężyna został zapr..

8 900,00zł netto: 7 235,77zł

Ostatnio oglądane

Zestaw do wyprasowywania półosi z 4 lub 5 otworami, 2 - części WALLMEK

Blog - narzędzia warsztatowe TOOLS-TECH

Zestaw Narzędzi Do Wszystkiego

Zestaw narzędzi do wszystkiego Nie istnieje coś takiego jak "zestaw narzędzi do wszystkiego". Jeżeli jakiś komplet jest pełny to najprawdopodobniej zajmuje bardzo, bardzo dużo miejsca. Warto zaopatrzyć...

Jaką Piłę Tarczową Wybrać?

Jaką piłę tarczową wybrać? Piła tarczowa jest jednym z najpotrzebniejszych narzędzi. Przydaje się nie tylko profesjonalistom, ale i majsterkowiczom. Pozwala nam ona ciąć rożnego rodzaju materia...