Separator zacisków hamulcowych uniwersalny , prawy/lewy ROOKS

Separator zacisków hamulcowych uniwersalny , prawy/lewy ROOKS

482.07zł
netto: 391.93zł
Producent: ROOKS
Kod produktu: OK-02.0411
Dostępność: 1

Przegląd

Separator zacisków hamulcowych uniwersalny , prawy/lewy ROOKSSeparator do zacisków hamulcowych obsługuje ponad 1500 modeli samochodów eur...

Separator zacisków hamulcowych uniwersalny , prawy/lewy ROOKS

Separator do zacisków hamulcowych obsługuje ponad 1500 modeli samochodów europejskich, azjatyckich i amerykańskich. Separator przeznaczony jest do cofania tłoczków hamulcowych wciskanych i wkręcanych zarówno z gwintem prawym jak i lewym. Separator, który składa się tylko z 4 elementów zastępuje separatory w walizkach z dwoma siłownikami i 30 adapterami. To unikalna, kompaktowa konstrukcja wykonana z najlepszej gatunkowo kutej stali stopowej do wysokich nacisków.

Napęd stanowi kompaktowy siłownik prawo i lewostronny z zabierakiem w rozmiarze 3/8". W skład zestawu wchodzi uniwersalny adapter z dwoma bolcami i systemem samoregulacyjnym, który umożliwia dostosowanie rozstawu bolców do średnicy tłoczka hamulcowego. Separator przenosi wysoki moment obrotowy równy 50 Nm.

Separator zapakowany jest w plastikowa tubę, samoregulujący adapter można dokupić również osobno - pasuje on do separatorów innych marek.

 

średnica 15-35 mm
system samoregulacja
maksymalny moment obrotowy 50 Nm
ilość elementów 4
zakres pracy prawo i lewo
rozmiary napędów 3/8"
wyprodukowano Made in England
przeznaczenie 1500 aut

 

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra