Przyrząd z frezem do czyszczenia gniazda świecy żarowej M10X1, M10X1,25 ROOKS

Przyrząd z frezem do czyszczenia gniazda świecy żarowej M10X1, M10X1,25 ROOKS

640.58zł
netto: 520.80zł
Producent: ROOKS
Kod produktu: OK-05.1003
Dostępność: 1

Przegląd

Przyrząd z frezem do czyszczenia gniazda świecy żarowej M10X1, M10X1,25 ROOKSPrzyrząd umożliwia skuteczne i bezpieczne usunięcie twardych nagarów i złogów sadzy z gniazda świecy ża...

Przyrząd z frezem do czyszczenia gniazda świecy żarowej M10X1, M10X1,25 ROOKS

Przyrząd umożliwia skuteczne i bezpieczne usunięcie twardych nagarów i złogów sadzy z gniazda świecy żarowej w tunelu żarnika. W miejscu tym gromadzi się najwięcej niespalonego paliwa, które jest zapiekane na żarniku i w tunelu żarnika na głowicy. Tworzą się tam złogi paliwa i sadzy, które mogą doprowadzić do zmniejszenia średnicy tunelu żarnika i w konsekwencji do uszkodzenia, urwania żarnika podczas wyjmowania starej świecy, lub wkładania nowej świecy żarowej.

Przyrząd do czyszczenia gniazda świecy żarowej eliminuje możliwość urwania żarnika podczas wkładania świecy i mocno ogranicza zapieczenie żarnika i urwanie go podczas demontażu świecy w kolejnym cyklu serwisowym.

Uzupełnieniem procesu czyszczenia gniazda świecy jest czyszczenie dokładne za pomocą szczotek mosiężnych o odpowiedniej średnicy.

Podczas czyszczenia przyrządem koniecznie należy posmarować frez smarem, który wyłapie zapieczone cząstki stałe. Zaleca się wykonanie od 5 do 10 obrotów frezu.

INSTRUKCJA

 

gwint M10x1 + M10x1,25
długość 200 mm
materiał special steel
średnica końcówki 5,3 mm
rozmiar części roboczej 5,3x37 mm
przeznaczenie VAG, Mercedes, Fiat, PSA, Volvo, Nissan
ilość elementów 4

 

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra