Piła tarczowa akumulatorowa, 165 mm, 5000 r/min, 18V AQ-ONE, 4 Ah z ładowarką i jedną baterią

Piła tarczowa akumulatorowa, 165 mm, 5000 r/min, 18V AQ-ONE, 4 Ah z ładowarką i jedną baterią

1 234.53zł
netto: 1 003.68zł
Producent: ROOKS
Kod produktu: OK-03.4010
Dostępność: 5

Przegląd

Piła tarczowa to bardzo mocne i wydajne elektronarzędzie z systemu 18V AQ-ONE, który umożliwia pracę różnymi narzędziami na jednej baterii. Piła ma tarczę o średnicy 165 mm i inteligentny dobór prędkości obrotowej: do 5000 obrot...

Piła tarczowa to bardzo mocne i wydajne elektronarzędzie z systemu 18V AQ-ONE, który umożliwia pracę różnymi narzędziami na jednej baterii.

Piła ma tarczę o średnicy 165 mm i inteligentny dobór prędkości obrotowej: do 5000 obrotów na minutę. Jest to innowacyjny system automatycznego doboru prędkości i momentu obrotowego w zależności od aktualnego obciążenia piły podczas pracy. System ten oszczędza energię i maksymalizuje wydajność pracy. Narzędzie posiada ultra wydajny i wytrzymały silnik bezszczotkowy.

Piła tarczowa to idealne urządzenie dla cieśli, stolarza, instalatora, specjalisty budowlanego i do wszelkiego rodzaju montaży i prac remontowych. Piła posiada pełen pakiet bezpieczeństwa, łącznie z blokadą przeciążeniową.

Posiada również system SOFT START, regulację głębokości i kąta pochylenia tarczy, regulację szerokości cięcia, panel kontrolny naładowania baterii.

W komplecie:

  • piła tarczowa
  • akumulator 18V 4Ah
  • szybka ładowarka (w 60 min naładuje na maksa)
  • walizka do przechowywania
  • tarcza do cięcia.

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra