Klucz płasko-oczkowy z grzechotką łamany z blokadą 8mm SATA

Klucz płasko-oczkowy z grzechotką łamany z blokadą 8mm SATA

102.99zł
netto: 83.73zł
Producent: SATA
Kod produktu: S-46801
Dostępność: 1

Przegląd

Klucz płasko-oczkowy z grzechotką łamany z blokadą 8mm SATA S46801 ? Klucz płasko - oczkowy łamany z blokadą z grzechotką GEARWRENCH? - 8mm Klucz łamany z blokadą posiada wszystkie zalety systemu GEARWRENCH? oraz dodatkowo łamaną końcówkę...

Klucz płasko-oczkowy z grzechotką łamany z blokadą 8mm SATA

S46801 ? Klucz płasko - oczkowy łamany z blokadą z grzechotką GEARWRENCH? - 8mm Klucz łamany z blokadą posiada wszystkie zalety systemu GEARWRENCH? oraz dodatkowo łamaną końcówkę, która może się odchylać w zakresie do 180°. Dzięki blokadzie można ustawić odchylenie pod odpowiednim kątem i dostosować klucz do wykonywanych czynności. Klucze płasko ? oczkowe z grzechotką GEARWRENCH? umieszczoną w oczku stały się sztandarowym produktem marki SATA.

Technologia GEARWRENCH? została opatentowana przez grupę narzędziową DANAHER TOOL GROUP spełniając amerykańskie normy ANSI i niemieckie DIN, dotyczące obciążenia maksymalnym momentem obrotowym kluczy oczkowych. Zaletą tego rozwiązania jest mocny mechanizm zębatkowy wykonany z hartowanej stali, pozwalający na niewielki, tylko 5? skok klucza, kiedy zwykły klucz wymaga 30° skoku, lub 6 razy większej powierzchni.

Klucz płasko ? oczkowy z grzechotką GEARWRENCH? charakteryzuje się możliwością szerokiego zakresu zastosowań, tam gdzie inne klucze zawodzą. Oczko połączone z grzechotką GEARWRENCH? posiada niewielką średnicę i promień, co pozwala na szybką i efektywną pracę. Wszystkie oczka z grzechotką GEARWRENCH? kluczy płasko ? oczkowych są wyposażone w końcówkę Surface Drive, która umożliwia odkręcenie śruby z uszkodzonym (okrągłym) łbem.

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra