Ściagacz hydrauliczny do sworzni i przegubów w autach ciężarowych 8.5 ton WALLMEK

Ściagacz hydrauliczny do sworzni i przegubów w autach ciężarowych 8.5 ton WALLMEK

7 733.97zł
netto: 6 287.78zł
Producent: WALLMEK
Kod produktu: WK-04-00028
Dostępność: 1

Przegląd

Nowa i unikalna konstrukcja, która skutecznie popycha przegub kulowy / P-końce, układ kierowniczy i dźwignie hamulcowe na ciężarówce, autobusie i przyczepie. Wheelballs są również zdemontowane i zamontowane bardzo płynnie dzięki elastycznej kon...

Nowa i unikalna konstrukcja, która skutecznie popycha przegub kulowy / P-końce, układ kierowniczy i dźwignie hamulcowe na ciężarówce, autobusie i przyczepie. Wheelballs są również zdemontowane i zamontowane bardzo płynnie dzięki elastycznej konstrukcji (patrz zdjęcia).

Prasa rotacyjna może być obracana dla różnych wysokości podłoża, dwa dołączone pierścienie dystansowe zapewniają opcje regulacji wymagane dla tych zadań.

Ściagacz jest regulowany, aby uzyskać otwór o wysokości 42 a 56 mm. Ponadto dwa narzędzia mogą zmienić położenie cylindra, zapewniając doskonałą dostępność w ciasnych przestrzeniach. Siłownik hydrauliczny dociska pełne 8,8 tony, co ułatwia i łagodnie usuwa zapieczony przegub sworzeń. W celu zwiększenia bezpieczeństwa do narzędzia dołączony jest pas bezpieczeństwa.

 Używamy z pompą 700 bar 1030 lub 1036. Pat. No. EP17179578.4

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra