Wykręcanie śrub z zabezpieczeniem -  zestaw 11 cz. TRIUMF

Wykręcanie śrub z zabezpieczeniem - zestaw 11 cz. TRIUMF

2 045.66zł
netto: 1 663.14zł
Producent: TRIUMF
Kod produktu: TR-4337
Dostępność: 1

Przegląd

Zestaw do awaryjnego wykręcania śrub z zabezpieczeniem, 11 cz. TRIUMF Przeznaczenie: awaryjne wykręcanie śrub w kołach samochodowych. Serwis ogumienia i serwis ogólno-mechaniczny. Zestaw dostosowany...

Zestaw do awaryjnego wykręcania śrub z zabezpieczeniem, 11 cz. TRIUMF

Przeznaczenie: awaryjne wykręcanie śrub w kołach samochodowych. Serwis ogumienia i serwis ogólno-mechaniczny. Zestaw dostosowany do wykręcania wszystkich typów śrub z zabezpieczeniem antykradzieżowym. W przypadku zgubienia zabezpieczenia zestaw umożliwia odkręcenie koła.

Konstrukcja: zestaw do awaryjnego wykręcania śrub składa się z wkrętaka udarowego ze skokiem 3 mm i mocą 200 Nm, tulei ochronnej (chroni felgę przed uszkodzeniem), wałka prowadzącego oraz końcówek roboczych, które wbijają się w śrubę. Po osadzeniu końcówki w śrubie następuje jej wykręcenie za pomocą wkrętaka udarowego. Cały zespół (końcówka, wałek prowadzący i wkrętak udarowy) osłonięty jest tuleją ochronną, która zabezpiecza felgę przed uszkodzeniem, dodatkowo na wkrętak zakładana jest osłona gumowa, chroniąca dłoń przed uderzeniem młotka.

Do zestawu do awaryjnego wykręcania śrub zabezpieczających należy stosować młotek o wadze 2 kg.

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra