Uniwersalny zestaw do sworzni zwrotnic WALLMEK

zestaw został zaprojektowany do większości sworzni dostępnych na rynku, w tym do sworzni stożkowych. Do użytku z siłownikiem 32 tony, hydraulicznym ściągaczem połączonym udarową końcówką. Końcówka daje możliwość uderzenia młotkiem w ściągacz tworząc maksymalne ciśnienie ok. 120 ton. kombinacje wysokiego ciśnienia i wibracje dają bardziej efektywne rezultaty.zestaw ten wyklucza posiadanie prasy stacjonarnej w warsztacie oraz nagrzewania części.

Skład zestawu do sworzni zwrotnic:

 • Prowadnica naciskowa
 • Oś prasowa 250mm ? 31mm
 • Oś prasowa 140mm ? 31mm
 • Adapter tarczy
 • Tuleja naciskowa 42mm
 • Tuleja naciskowa 130mm
 • Tuleja naciskowa 42mm
 • kielich naciskowy 65mm
 • Końcówka udarowa M22x2,5

dostawa 0zł!
14 dni na zwrot towaru
masz pytania, napisz

Napisz opinie

Note: HTML is not translated!
    Złe           Dobre

Uniwersalny zestaw do sworzni zwrotnic WALLMEK


 • 11 195,47zł

 • netto: 9 102,01zł

Wallmek! To jedyne na świecie połączenie dwóch technologii wyprasowywania sworzni, czopów, łożysk i silent-bloków, polegające na zwiększeniu nacisku siłownika hydraulicznego poprzez użycie udaru. Wallmek skonstruował narzędzia które dwa a nawet trzykrotnie zwiększają nacisk a dzięki niewielkim wymiarom i małej masie ? efektywność pracy rośnie nawet pięciokrotnie!

Narzędzia Wallmek wykonane są z najlepszej szwedzkiej stali i łączą w sobie małe gabaryty, niewielką masę, ogromną siłę nacisku, zwielokrotnioną udarem (w sumie to ponad 80 ton) oraz szerokie zastosowanie i dużą efektywność pracy przy różnych modelach samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, przy maszynach przemysłowych i koparkach. Wallmek dzięki innowacyjnemu podejściu do konstrukcji siłowych stworzył narzędzia bardzo uniwersalne ? to znaczy o szerokich możliwościach zastosowania.

Dzięki temu narzędzia Wallmek są również ekonomiczne. Przy jednakowych wydatkach na narzędzia Wallmek i na podobne, konkurencyjne produktami ? Wallmek można wykonać 5 razy więcej usług. Do tego sporo można oszczędzić na czasie pracy oraz na zaangażowaniu mechaników. Do pracy z narzędziami Wallmek wystarczy tylko jedna osoba, która w ok 40 minut wyprasuje czop główny zwrotnicy w samochodach ciężarowych (np. MAN TGS).

Zapraszamy ? zainteresujcie się tym, co pozwala samemu wykonać rzeczy do tej pory nieosiągalne.


WALLMEK - Katalog wersja PL

https://www.tools-tech.pl/katalogi-firm/wallmekpl.pdf
Narzędzia WALLMEK: Uniwersalny zestaw do sworzni opinie o Uniwersalny zestaw do sworzni zwrotnic WALLMEK, ocena narzędzia Uniwersalny cena, narzędzi do WK-03.00007


Podobne w kategorii

Demontaż dużych łożysk i piast bez siłownika WALLMEK WALLMEK

Demontaż dużych łożysk i piast bez siłownika WALLMEK

Zestaw do demontażu dużych łożysk i piast bez siłownika WALLMEK Zestaw do demontażu dużych łożysk kół i piast. Może..

859,93zł netto: 699,13zł

Wymiana łożysk, piast, półosi do 3,5 T WALLMEK WALLMEK

Wymiana łożysk, piast, półosi do 3,5 T WALLMEK

Zestaw do wymiany łożysk, piast, półosi do 3,5 T WALLMEKModel: WK-1090-20Zestaw do wymiany łożysk, piast i półosi.Uniwer..

3 641,50zł netto: 2 960,57zł

Prasa do przegubu kulowego z otwartą podstawą 16 Ton WALLMEK WALLMEK

Prasa do przegubu kulowego z otwartą podstawą 16 Ton WALLMEK

Prasa do przegubu kulowego z otwartą podstawą 16 Ton WALLMEKModel: WK-1090-69 Mocna i podatna prasa do wymiany przegubó..

1 524,18zł netto: 1 239,17zł

Dodatkowy zestaw do sworznia tarczy hamulcowej auta dostawcze do 3.5 ton WALLMEK WALLMEK

Dodatkowy zestaw do sworznia tarczy hamulcowej auta dostawcze do 3.5 ton WALLMEK

Dodatkowy zestaw do sworznia tarczy hamulcowej auta dostawcze do 3.5 ton WALLMEKModel: WK-03-00012 Do użytku z zestawem..

923,69zł netto: 750,97zł

Ostatnio oglądane

Uniwersalny zestaw do sworzni zwrotnic WALLMEK

Blog - narzędzia warsztatowe TOOLS-TECH

Zestaw Narzędzi Do Wszystkiego

Zestaw narzędzi do wszystkiego Nie istnieje coś takiego jak "zestaw narzędzi do wszystkiego". Jeżeli jakiś komplet jest pełny to najprawdopodobniej zajmuje bardzo, bardzo dużo miejsca. Warto zaopatrzyć...

Jaką Piłę Tarczową Wybrać?

Jaką piłę tarczową wybrać? Piła tarczowa jest jednym z najpotrzebniejszych narzędzi. Przydaje się nie tylko profesjonalistom, ale i majsterkowiczom. Pozwala nam ona ciąć rożnego rodzaju materia...