Zestaw magnetyczny do usuwania wgnieceń PDR

Zestaw magnetyczny do usuwania wgnieceń PDR

2 937.39zł
netto: 2 388.12zł
Producent: LASER
Kod produktu: LSR-92294
Dostępność: 1

Przegląd

Narzędzia przeznaczone do nieinwazyjnej naprawy wgnieceń na karoserii samochodowej, bez konieczności lakierowania naprawianych elementów. Zestaw do naprawy PDR zawiera 3 dźwignie z innowacyjną końcówką kulową z mocnym magnesem...

Narzędzia przeznaczone do nieinwazyjnej naprawy wgnieceń na karoserii samochodowej, bez konieczności lakierowania naprawianych elementów.

Zestaw do naprawy PDR zawiera 3 dźwignie z innowacyjną końcówką kulową z mocnym magnesem. Magnes ułatwia precyzyjne umieszczenie dźwigni i zachowanie prawidłowej kolejności technologicznej naprawy.

W zestawie znajdują się ponadto uchwyty i przedłużki do dźwigni, ekran kontrolny, młotek blacharski, kliny oraz kulki-wskaźniki. Zestaw do napraw PDR przeznaczony jest do napraw niewielkich wgnieceń płaszczyzn oraz wgnieceń punktowych na karoserii.

Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów oraz posiada innowacyjną technologię magnetyczną, dla prawidłowego ułożenia narzędzi w miejscu naprawy.

Ten nowy zestaw z Power-TEC  zawiera wszystko, co jest potrzebne do podstawowego PDR z dodaną innowacją systemu Magnetic Roller Tip, aby pomóc w umieszczeniu końcówki wybranego narzędzia dokładnie w miejsce. Zestaw jest idealny dla nowego technika w PDR i poprawi umiejętności koordynacji ręka-oko i przyspieszy proces uczenia się.

Zestaw zawiera planszę do wizualnego podkreślenia wgniecenia podczas naprawy, dwa proste pręty podłużne oraz specjalnie ukształtowany pręt drzwiowy. Dostępne są adaptery i rozszerzenia, a także klin dostępu do okna, nylonowy stempel do zrzucania wysokich punktów i młotek z miękkim licem. Pełny i wszechstronny zestaw.


Jak działa zestaw magnetyczny do usuwania wgnieceń PDR - WIDEOWasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra