Adapter do wtrysku piezo M9R, bez demontażu cewki GOVONI

Adapter do wtrysku piezo M9R, bez demontażu cewki GOVONI

869.00zł
netto: 706.51zł
Producent: GOVONI
Kod produktu: GV-311195041
Dostępność: 1

Przegląd

Adapter Govoni przeznaczony jest do wtryskiwaczy piezoelektrycznych w samochodach Renault Trafic, Opel Movano, NissanAdapter Govoni przeznaczony jest do wtr...

Adapter Govoni przeznaczony jest do wtryskiwaczy piezoelektrycznych w samochodach Renault Trafic, Opel Movano, Nissan

Adapter Govoni przeznaczony jest do wtryskiwaczy piezoelektrycznych w samochodach Renault Trafic, Opel Movano, Nissan Instaler w silnikach 2.0 i 2.3 (M9R, M9T), bez demontażu cewki wtryskiwacza. To unikalne rozwiązanie umożliwia wyciągnięcie wtryskiwacza do diagnozy i ponowne założenie w samochodzie.

Adapter jest dwupunktowy, chwyta wtryskiwacz od góry za podłączenie paliwa oraz od dołu widełkami za miejsca montażowe. Taki uchwyt umożliwia zastosowanie siłownika bezwładnościowego lub hydraulicznego 12 ton.

Uwaga: adapter współpracuje z adapterem przykręcanym do gwintu od góry: GV 311146013. Trzeba ten adapter dokupić, jeśli nie ma go w serwisie (M18x1,5/M14x1,5) oraz z podkładką redukcyjną 12 mm (311195034). Podkładka dobrana jest do adaptera wewnętrznego Govoni.

W przypadku adapterów wewnętrznych innych marek podkładka może mieć inny wymiar (należy to skorygować indywidualnie i dobrać podkładkę, która zredukuje luz do zera).

Całość jest ciągnięta śrubą M18x1,5

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra