Młotowiertarka akumulatorowa sds plus , 2,2 J, 18V AQ-ONE, 4 Ah z ładowarką i jedną baterią

Młotowiertarka akumulatorowa sds plus , 2,2 J, 18V AQ-ONE, 4 Ah z ładowarką i jedną baterią

1 088.94zł
netto: 885.32zł
Producent: ROOKS
Kod produktu: OK-03.4009
Dostępność: 5

Przegląd

Młotowiertarka to bardzo mocne i wydajne elektronarzędzie z systemu 18V AQ-ONE, który umożliwia pracę różnymi narzędziami na jednej baterii. Młotowiertarka ma wysoką energię uderzenia: aż 2,2 J ogromny moment obrotowy i płynny za...

Młotowiertarka to bardzo mocne i wydajne elektronarzędzie z systemu 18V AQ-ONE, który umożliwia pracę różnymi narzędziami na jednej baterii.

Młotowiertarka ma wysoką energię uderzenia: aż 2,2 J ogromny moment obrotowy i płynny zakres regulacji prędkości od 0 d0 1400 obrotów na minutę. Mocny i łatwy w obsłudze uchwyt wiertarski SDS-PLUS przeznaczony jest do specjalnych wierteł, które umożliwiają kucie i pracę ze zwiększonym udarem.

Narzędzie posiada ultra wydajny i wytrzymały silnik bezszczotkowy. Wiertarko-wkrętarka to idealne urządzenie dla instalatora, specjalisty budowlanego i do wszelkiego rodzaju montaży i prac remontowych. Młotowiertarka SDS-PLUS posiada automatyczny uchwyt wiertła, automatyczną lampkę LED, która oświetla miejsce pacy, system SOFT START, panel kontrolny naładowania baterii oraz system chłodzący silnika.

W komplecie znajduje się narzędzie, akumulator 18V 4Ah, szybka ładowarka (w 120 min naładuje na maksa baterię 4 Ah a w 60 minut 2 Ah) i walizka do przechowywania.

Młotowiertarka posiada 4 funkcje:

  • wiercenie
  • wiercenie z udarem 2,2J
  • kucie
  • kucie z regulacją kąta pracy.


Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra