Lampa czołówka color pro z sensorem 250 lm

Lampa czołówka color pro z sensorem 250 lm

156.95zł
netto: 127.60zł
Producent: ROOKS
Kod produktu: OK-03.3017
Dostępność: 4

Przegląd

Lampa czołowa z diodami COB oraz systemem COLOR PROLampa czołowa z diodami COB oraz systemem COLOR PRO, który idealnie sprawdza się przy pracach lakierniczych i detailingowych. Lampa czołowa posiada włącznik z ...

Lampa czołowa z diodami COB oraz systemem COLOR PRO

Lampa czołowa z diodami COB oraz systemem COLOR PRO, który idealnie sprawdza się przy pracach lakierniczych i detailingowych.

Lampa czołowa posiada włącznik z potencjometrem i płynną regulacją natężenia światła 50-250 lm, jej moc to 3W. Wbudowany system wyłączania gestem oparty jest na podwójnym czujniku ruchu, który wymaga podwójnego ruchu dłonią w odległości 10 cm od lampy.

Lampa czołowa ROOKS posiada ponadto 4 tryby świecenia: światło zimne, mieszane, ciepłe i ostrzegawcze, migające światło zimne. Lampa czołowa zasilana jest wewnętrznym akumulatorem litowo-ionowym 3,7V 1400 mAh, który zasilany jest z zewnętrznej ładowarki USB, bateria ma długi czas pracy, w zależności od natężenia światła od 3 do 12 godzin.

Lampa czołowa jest wodoszczelna, posiada klasę IP67, która umożliwia pracę w pełnym deszczu. Jest również wstrząsoodporna i posiada klasę IK07. Lampa jest odchylana w dół w zakresie 0-60˚, posiada gumowy pasek z podwójnym silikonem od wewnętrznej strony, który utrzymuje lampę w odpowiedniej pozycji na głowie, kasku lub czapce.


Instrukcja:

Przed pierwszym użyciem naładuj baterię do pełna (3-4 godz). Ładuj lampę minimum raz na miesiące.


Funkcje i obsługa:

  • Włączanie: lampa posiada włącznik z płynną regulacją natężenia światła. Przekręć do w prawo aby włączyć lampę. Ustaw takie natężenie jakie jest konieczne.
  • Aby wyłączyć przekręć regulator w lewo do momentu wyłączenia.
  • Ustawienie barwy światła: włącz lampę a następnie przyciskiem A ustaw barwę 2700 — 4500-6500 K lub sygnał ratunkowy SOS
  • Sensor ruchu — włącz lampę i aktywuj sensor ruchu przyciskiem E, kiedy jest aktywny świeci się dioda F
  • Sensor pozwala na wyłączenie lampy gestem w odległości około 10 cm od lampy, oraz jej włączenie ponownym gestem
  • Ładowanie — podłącz kabel USB do gniazda w lampie (G) oraz zewnętrznej ładowarki USB (1-3A). dioda ładowania zaświeci się na czerwono. Po pełnym naładowaniu baterii dioda ładowania zaświeci się na zielono.


Lampa czołówka color pro z sensorem 250 lm


Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra