• Wyciągania zapieczonych wtrysków piezoelektrycznych  Ducato Common Rail 2.3 3.0 zestaw bez siłownika PICHLER

Zestaw do wtrysków piezo Ducato Common Rail 2.3 3.0 bez siłownika PICHLER

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

 

Zestaw do wyciągania zapieczonych wtrysków piezoelektrycznych w silnikach IVECO/Ducato 3,0.

Zestaw nie posiada siłownika hydraulicznego. Siłownik przeznaczony do tego zestawu ma uciąg 20 ton i można go zamówić tutaj: Siłownik hydrauliczny 20 ton.

Zestaw posiada prasę. narzędzia do wyciągania wtryskiwacza, adapter do mocowania wtryskiwacza - czteropunktowy, narzędzia do wyciągania urwanego wtryskiwacza, narzędzia do czyszczenia gniazda wtrysku.

Zestaw Pichler pozwala na wyciągnięcie najmocniej zapieczonych wtryskiwaczy piezo z najnowszych silników Iveco, Ducato, Boxer.


Wykręcanie zapieczonych wtryskiwaczy bez zdejmowania głowicy film.


dostawa 0zł!
14 dni na zwrot towaru
masz pytania, napisz

Napisz opinie

Note: HTML is not translated!
    Złe           Dobre

Wyciągania zapieczonych wtrysków piezoelektrycznych Ducato Common Rail 2.3 3.0 zestaw bez siłownika PICHLER


  • 8 355,96zł

  • netto: 6 793,46zł

Ściągacze wtryskiwaczy PICHLER. Austriacka marka narzędzi specjalistycznych do urwanych świec żarowych i wtryskiwaczy.

Marka Pichler to światowy lider w dziedzinie konstruowania i produkcji narzędzi specjalistycznych do wyciągania urwanych świec żarowych i zapieczonych wtryskiwaczy. Narzędzia Pichler skonstruowane są tak, aby wyciągnąć zerwaną świecę żarową i zapieczony wtryskiwacz bez konieczności drogiego i czasochłonnego demontażu głowicy silnika. Pichler konstruuje i produkuje narzędzia w Austrii z najlepszych materiałów i dostosowuje je do najnowszych silników produkowanych przez współczesne koncerny motoryzacyjne.

Pichler nie kopiuje innych rozwiązań tylko opracowuje swoje! Każdy nowy silnik już w momencie pojawienia się jego pierwszych egzemplarzy na rynku ma swoje, dedykowane narzędzia w marce Pichler. Zapraszamy wszystkie specjalistyczne serwisy silników diesla do korzystania z technologii Pichler.


Pichler katalog PL

https://www.tools-tech.pl/katalogi-firm/pichlerpl.pdf

Pichler katalog DE/EN

https://www.tools-tech.pl/katalogi-firm/pichler-de-en.pdf

Narzędzia PICHLER: Wyciągania zapieczonych wtrysków piezoelektrycznych opinie o Wyciągania zapieczonych wtrysków piezoelektrycznych Ducato Common Rail 2.3 3.0 zestaw bez siłownika PICHLER, ocena narzędzia Wyciągania cena, narzędzi wtrysków TRF.PCH-30754


Podobne w kategorii

Inni kupowali również

Ostatnio oglądane

Wyciągania zapieczonych wtrysków piezoelektrycznych  Ducato Common Rail 2.3 3.0 zestaw bez siłownika PICHLER

Blog - narzędzia warsztatowe TOOLS-TECH

Działanie Wału Korbowego

Działanie wału korbowego W tym artykule chciałbym nieco bliżej przedstawić budowę oraz zasadę działania wału korbowego. Jest to ostatni element układu tłokowo-korbowego. Zadaniem całego układu je...

Uszczelka Pod Głowicą: Objawy I Naprawa

Uszczelka pod głowicą: objawy i naprawa Zapewne każdy kierowca odwiedził kiedyś warsztat samochodowy. Chyba od zawsze wizyta tam nie kojarzyła się dobrze, gdyż z góry wiadomo było, że będzie się ona wiązać ...