Uniwersalny napinacz ramienia do odłączania przegubu kulowego TRIUMF

Uniwersalny napinacz ramienia do odłączania przegubu kulowego TRIUMF

1 317.82zł
netto: 1 071.40zł
Producent: TRIUMF
Kod produktu: TRF-30209
Dostępność: 2 - 3 Dni

Przegląd

Ten uniwersalny napinacz pozwala mechanikowi popychać ramię w dół, a także inne części osi zabezpieczone łańcuchem i wszystko bez pomocy drugiej osoby. Bez żadnego ryzyka. Po zwolnieniu przegubu kulowego ramię musi być dociśnięte do łoży...

Ten uniwersalny napinacz pozwala mechanikowi popychać ramię w dół, a także inne części osi zabezpieczone łańcuchem i wszystko bez pomocy drugiej osoby. Bez żadnego ryzyka. Po zwolnieniu przegubu kulowego ramię musi być dociśnięte do łożyska lub stabilizatora. Jest to jedyny sposób na usunięcie pojedynczego elementu z ramienia.

Napinacz jest wyposażony w spiralę, która umożliwia stopniowe rozciąganie ramienia nawet podczas pracy, ponieważ ramię jest nadal naprężone. 

Specjalny napinacz przeznaczony do profesjonalnego i starannego montażu i demontażu części osi jest wyposażony w łańcuch z hakiem na końcu. Łańcuch ten można wykorzystać do zamocowania poszczególnych części podwozia, a następnie do zabezpieczenia pchanie komponentów bez większego wysiłku.

Napinacz ma również bardzo bezpieczne podparcie powierzchnia antypoślizgowa, która pomaga szczególnie w przypadku części stałych i zapewnia znacznie wyższe bezpieczeństwo. Solidna specjalna stalowa konstrukcja zapewnia optymalne wsparcie.

Prace wykonywane na wale napędowym lub przed wymianą łożyska koła, gdzie zwykle konieczne jest pociągnięcie ramienia z dużą siłą. Ten napinacz łańcucha nie wymaga pomocy innego pracownika, a instalator może wywierać znacznie mniejszą siłę. Dzięki temu narzędziu bolec można łatwo popchnąć.

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra