Nagrzewnica Indykcyjna 230V , 13A, LASER

Nagrzewnica Indykcyjna 230V , 13A, LASER

6 650.51zł
netto: 5 406.92zł
Producent: LASER
Kod produktu: LSR-5835
Dostępność: 1

Przegląd

Nagrzewnica Indykcyjna 230V , 13A, LASER CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU   Nagrzewnica indukcyjna o napięciu 230 V służy do szybkiego, indukcyjnego ro...

Nagrzewnica Indykcyjna 230V , 13A, LASER

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

 

Nagrzewnica indukcyjna o napięciu 230 V służy do szybkiego, indukcyjnego rozgrzewania stali w połączeniach wciskanych i gwintowanych w celu zluzowania połączenia. Dzięki szybkiemu rozgrzaniu jednego elementu (np nakrętki lub tulei) następuje rozprężenie materiału stali oraz zerwanie zapieczonych i zardzewiałych połączeń. Rozgrzany i rozprężony materiał można łatwo odkręcić lub wybić.

Nagrzewnica LASER posiada 3 elektrody: dwie spiralne o różnych średnicach oraz jedną uniwersalną, którą można dowolnie kształtować. Elektrodą uniwersalną można obwinąć łożysko, rurę, jarzmo i dużą nakrętkę.

Nagrzewnica indukcyjna działa szybko i skutecznie, nie wymaga wcześniejszego oczyszczania stali z rdzy lub farby, ponieważ rozgrzewa materiał bez konieczności kontaktu z nim.

Nagrzewnica przeznaczona jest do małych i średnich śrub, czopów, rur i sworzni. Czas rozgrzania nakrętki w rozmiarze 20 mm wynosi zaledwie 15 sekund.

 

DANE TECHNICZNE

natężenie 13A
ilość elementów 4
napięcie 230V
dostępność na magazynie 5 dni

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE CZAS OCZEKIWANIA 5 DNI !!

Wasze opinie

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra